close
تبلیغات در اینترنت
ماشین هیدروژنی هسته ای چین

ماشین هیدروژنی هسته ای چین


ماشین هیدروژنی هسته ای چین

نگاهی به یک راکتور هسته ای، استفاده از آن برای استخراج هیدروژن از آب، ترکیب هیدروژن با CO2، و یکنوع بازی شبیه لوتو - متانول. قرار دادن متانول در ماشین مثل MG / شانگهای خودرو شوالیه بالا، و شما باید نهایی موبایل سبز.

حالا که تیتر بالا توجه خود را گرفتار - و شاید ترس خود را - اجازه دهید من روشن است که من در مورد برنامه ریزی برای موتورهای کوچک زیر دریایی هسته ای برای استفاده در اتومبیل چینی یا هر چیزی شبیه به آن صحبت نمی کنم.

در عوض، من با اشاره به یک جایگزین، سوخت خودرو سازگار با محیط زیست قهرمانانه به نام متانول که ضربه سرفصل بین المللی جمعه گذشته هنگامی که سنتز هوا به سوخت بریتانیا اعلام کرد که 5 لیتر از مسائل از هوا نازک تولید کرده است.

متانول هوا به سوخت یک سوخت فسیلی نیست، پس از آن قی کردن CO2 راه بنزین امروز (بنزین) و دیزل نمی. بهتر است: این در واقع حذف CO2 از هوا، چون CO2 یکی از مواد خام در شرکت دستور متانول است. دیگر هیدروژن است. مخلوط این دو با هم، و ابراز پیروزی از اکتشاف، شما باید متانول.

مشکل این است که به منظور طبخ تا که اکسیر، هوا به سوخت نیاز به یک مقدار زیادی انرژی است - بیش از محصول نهایی ارائه خواهد شد. همانطور که همه می دانند، استخراج هیدروژن انرژی فشرده است. بنابراین بیش از حد روند مکیدن CO2 به داخل پاتیل است. هوا به سوخت استفاده بسیاری از الکترولیز - به عبارت دیگر، به مقدار زیادی برق (برای بررسی دقیق تر در دستور، نگاهی به آنچه که من در وبلاگ CBS من نوشت).

که در آن چین و قدرت های هسته ای می شوید.

معرفی

سنتز هوا به سوخت، لطفا دیدار موسسه فیزیک کاربردی شانگهای. SINAP بخشی از آکادمی علوم چین است و در حال توسعه یک نوع جایگزین برای راکتور هسته ای - دمای مایع راکتور توریم نمک مذاب بالا (TMSR) - فقط به خاطر تو.

بله، باور کنید یا نه، SINAP هدف قرار دادن تولید متانول به عنوان یکی از کلیدی کاربردهای بالقوه برای TMSR آن امیدوار است تا شلاق به راکتور نشان دهنده کوچک تا سال 2015 یا به زودی پس از آن است.

ما این را می دانیم زیرا دکتر کان چن SINAP می گوید در یک ارائه که شما می توانید در اینجا مشاهده کنید.

طی سخنانی در دانشگاه برکلی کالیفرنیا در ماه اوت گذشته در مورد TMSR، دکتر چن SINAP در یادداشت ها، "یکی از راه حل ها برای جذب کربن است که ما می توانیم از راکتور دمای بالا گرما دی اکسید کربن را به تصرف خود استفاده کنید زیرا ما می توانیم هیدروژن تولید با استفاده از راکتور دمای بالا. پس اگر ما می تواند دی اکسید کربن و هیدروژن ترکیب ما می توانیم متانول داشته باشد. "

درباره در 12 دقیقه، استاد چن تولید متانول و فرایند استفاده به عنوان چرخه کربن خنثی "انرژی ممکن است.

"مردم در مورد باتری ها برای ذخیره برق صحبت می کنید، اما قدرت نیز می تواند در سوخت مایع ذخیره می شود،" او می گوید. "با انجام این کار، ما ممکن است قادر به چرخه کربن خنثی است."

POWER OF مهتاب

در صورتی که شما تعجب: بله، متانول در پوشش های مختلف چوب مشروبات الکلی - مشروب تند وطنی که فرهنگ عامه می گوید که می تواند شما را از دید خود را غارت.

اما به عنوان یک سوخت در مقیاس صنعتی، می تواند راه حل blindingly خوب به انرژی در جهان و بحران گرم شدن کره زمین را نمایندگی کند. جایزه نوبل شیمیدان برنده جورج Olah برای اولین بار "اقتصاد متانول" در 1990s فرض.

چن تنها کارشناس هسته ای فکر که هسته ای می تواند سبز از اتومبیل نیست.

"این است که ما در حال رفتن برای دیدن راکتورهای هسته ای به طور مستقیم در تأمین انرژی اتومبیل یا هواپیما یا هر چیزی شبیه به آن بعید است، اما خیلی بیشتر احتمال دارد که آنچه ما خواهد انجام دهیم این است اعمال می شود یک نیروگاه هسته ای برای تولید سوخت که را می شود به عنوان یک حامل انرژی مورد استفاده قرار، می گوید: "تیم ابرام استاد دانشگاه موسسه هسته ای دالتون منچستر در انگلستان، که من با یک هفته پیش صحبت کرد قبل از اخبار از هوا به سوخت نفوذ میکنه.

ابرام اشاره می کند که گرما از راکتورهای هسته ای در دمای بالا می تواند در الکترولیز و یا درمان شیمیایی حرارتی از آب که هیدروژن عملکرد کمک.

کارشناسان اختلاف نظر دارند که آیا که هیدروژن را مستقیما به سلول های سوختی هیدروژنی سازگار با محیط زیست باید - سلول های سوختی را هیچ CO2، تنها برق و آب - یا اینکه آیا تولید کنندگان سوخت هیدروژن با CO2 ترکیب را به متانول. یک استدلال برای متانول است که می تواند از طریق زیرساخت های سوخت فسیلی موجود سفر، در حالی که هیدروژن نیاز به یک سیستم توزیع کاملا جدید است.

ماشین های سبز

خواهیم که بحث برای زمان دیگری را نجات دهد. نکته این است که بسیاری از دانشمندان مانند چن و ابرام در حال کار به سمت استفاده از فن آوری هسته ای برای حل چالش های زیست محیطی حمل و نقل. (ابرام اجرا می شود "دانشگاه مرکز فن آوری هسته ای رولز رویس در منچستر، جایی که او فکر می کند که به طور گسترده در مورد نیروی محرکه وابسته به سلاح های هسته ای در زمین، هوا و دریا).

این همه بخشی از مفهوم که جایگزین هسته ای مانند TMSRs ها می توانید با خیال راحت ارائه حرارت صنعتی تمیز، و همچنین تولید برق است. TMSRs اثبات بحران و می تواند در دمای بسیار بالاتر از راکتورهای آب سرد معمولی به کار گیرند. از گرمای سوزان TMSR بنابراین می تواند استفاده از فرآیندهای صنعتی با درجه حرارت بالا باشد. همانطور که ما در آخرین پست خود اشاره کرد، که می تواند زمینه های نفت، گاز و زغال سنگ از جمله کسانی که در داکوتای شمالی، که در آن جنبش راکتور نمک مذاب جریان است.

همچنین می تواند شامل صنایع فولاد، مواد شیمیایی و سیمان، در میان بسیاری دیگر.

این است تمام مراحل اولیه نگاه و احساس مخل، تکنولوژی دگرگون که با هم خواهد آمد.

چین، با تعهد خود به هسته ای جایگزین، نقش کلیدی بازی کند. TMSR چن است تنها یکی از بسیاری از پروژه های هسته ای جایگزین در حال حاضر در چین است که همچنین شامل بستر ریگ، نوترون پر سرعت، و راکتورهای شتابدهنده محور، که همه از ایمنی مته و پیشرفت های عملیاتی بیش از متعارف هسته ای.

این یکی از دلایل من در راه من به شانگهای هفته آینده برای شرکت در کنفرانس انرژی توریم، که در آن سخنرانان از چین و سراسر جهان گزارش های پیشرفت به اشتراک بگذارید. من وبلاگ نویسی را از آنجا خواهد بود. به عنوان یک warmup چون، تماشای برای گزارش مفصلی در مورد TMSR SINAP.

در همین حال، مدیر در پمپ بنزین محلی خود را زمانی که او ممکن است در برخی از متانول بپرسید.

برچسب ها : ماشین هیدروژنی هسته ای چین ,

ارسال نظر برای این مطلب

این نظر توسط هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم در تاریخ 1393/10/9 و 4:10 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam

این نظر توسط دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 در تاریخ 1393/9/7 و 2:15 دقیقه ارسال شده است

باسلام خدمت شما مدیر عزیز

جهت ثبت نام پنل اس ام اس رایگان با همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 می توانید به آدرس

http://50005.mida-co.ir

مراجعه نمائید.

منتظر حضور گرمتون هستیم

mida-co.ir

این نظر توسط پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه در تاریخ 1393/8/26 و 1:25 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما

این پیام احتمالا آینده ی تجاری شما را متحول خواهد کرد

شما می توانید با حداقل سرمایه ی اولیه ،

صاحب جامع ترین مرکز فروشگاهی و خدماتی شهرتان شوید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت WWW.IBP24.ORG مراجعه نمایید

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/7/2 و 1:36 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم
شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
http://sms.mida-co.ir/hamkar
سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
mida-co.ir
info@mida-co.ir

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/4/20 و 3:57 دقیقه ارسال شده است

با سلام خدمت شما مدیر محترم

برای داشتن یک سامانه حرفه ای و رایگان همین حالا اقدام نمائید. سامانه sms5002.ir به شما یک پنل پیامک کاملا اختصاصی رایگان می دهد با این سامانه پنل ارتباطی جدیدی بین سایت و کاربران خود آغاز کنید. برای فعال سازی همین حالا اقدام نمائید.

جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمائید

sms5002.ir/register.php


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب گذشته

ماشین هیدروژنی هسته ای چین تاریخ : جمعه 11 مرداد 1392
سنسور اکسیژن تاریخ : جمعه 11 مرداد 1392
دنده تاریخ : چهارشنبه 09 مرداد 1392
دانلود جزوه سیستم برق خودرو تاریخ : چهارشنبه 09 مرداد 1392
رادیاتور تاریخ : چهارشنبه 09 مرداد 1392
ترمز تاریخ : چهارشنبه 09 مرداد 1392
موتور / گیربکس تاریخ : چهارشنبه 09 مرداد 1392
چگونه برای تمیز کردن موتور خودرو تاریخ : چهارشنبه 09 مرداد 1392
سیستم تعلیق چیست؟ تاریخ : سه شنبه 08 مرداد 1392
عکس زیبا از ماشین تاریخ : سه شنبه 08 مرداد 1392